CMS Entegrasyon ve Proje Uygulama Hizmetleri

Entegrasyon ve Proje Uygulama Hizmetleri;

Projelendirilen güvenlik sistemlerinin, tasarlandığı hali ile uygulanması safhasında da CMS, müşterilerini yalnız bırakmaz. Sistem her ne kadar iyi düşünülmüş olsa da, uygulaması doğru yapılmamışsa bir anlam taşımayacaktır.

Entegrasyon Projenin gerektiği kalitede, hakettiği ürün ve teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmesi, sunduğumuz tamamlayıcı ve başarıyı getiren hizmetlerden birisidir.

CMS'in ürettiği tam entegre çözümler ile sistemlerdeki hata payı minimize edilmekte, işgücünden tasarruf sağlanmaktadır. Örneğin yüksek katlı bir binada yapılan entegrasyon sonrasında herhangi bir katta yangın alarmı aktif hale geçtiğinde yalnızca o kattaki kullanıcılar çıkışlara sesli anons ile yönlendirilerek o kata ait çıkış kapıları boşa düşürülebilmekte, aynı zamanda ışıklı uyarı levhaları aktif hale getirilerek kullanıcı görsel olarak uyarılabilmektedir. Ya da sisteme, kullanıcıların hangi katta çalıştığına dair veriler girilmekte, binaya giriş yapan kullanıcıya otomatik olarak bir asansör çağırılabilmekte ve kullanıcı hiç bir tuşa basmadan direk katına çıkabilmektedir.

Güvenlik sistemindeki geçiş verileri alınarak PDKS yazılımı üzerinde puantajı yapılabilmekte ve SAP, IFS vb. bordro yazılımlarına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Benzer şekilde başka bir sistem üzerinden iş akti sonlandırılan personelin tüm geçiş yetkileri otomatik olarak geri alınabilmektedir.

CMS'in size özel entegrasyonları hakkında bilgi almak ve projenize daha fazla değer katmak için 0392 225 22 70’i bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Başarıya Giden Adımlar


Tespit ve Saha keşifleri

Önce ihtiyaçları yerinde tespit eder müşteri isteklerini dinleriz.

Ardından detaylı saha keşifleri yaparak tesisin işleyişini tanırız.

Doğru Projelendirme ve Ürün Seçimi

Belirlenen ihtiyaçlar ışığında detaylı projeler hazırlanır. Ardından doğru ürün seçimi ve doğru proje uygulamaları ile sonuca ulaşılır.


Uygulama

Tecübeli teknik ekibimiz tarafından alt yapı ve ürün montajları titizlikle yapılarak saha tesleri yapılmaktadır.


Teslim

Saha testleri ekibimizce yapılan sistemin müşteriye gerekli eğitimler verilerek en kısa sürede teslimi gerçekleştirilir.


NEDEN BİZ?


Saha Tecrübelerimiz

Yılların getirmiş olduğu saha tecrübemizi, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullanırız. CMS Sektörde 20 yılı aşan hizmetlerini günümüze kadar Başarı ile sürdürmektedir.

Doğru Ürün Tercihi

CMS müşterilerine Para getiren herşeyi satarım mantığı ile değil, Müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu tespit edip, bu tespitlere göre en efektif ürünleri sunmaktadır.Bizler herşeyin para olmadığını, zamanla en büyük kazanımların memnun müşteri portföyü olduğunu biliyoruz.

Sizin elbiseniz bana uymaz, bizim ki size uymaz, işte aynı şekilde güvenlik sistemlerinde durum aynıdır. Her ürün Her yere uymaz. Uygulama yapılacak tesisin işleyişi, konumu, Önemine göre doğru ürünleri tercih etmek sektörel tecrübenin bir parçasıdır.

Deneyimli Ekibimiz

CMS kadrosunda bulunan tüm teknik personel, uzun yıllar sektörde çalışmış, yeterli deneyimlere ve eğitimlere sahip profesyonel bir ekiptir. Ayrıca Tüm ekibimize her yıl yenilenen ürünlerle ilgili iç ve dış eğitim almalarını sağlamaktayız ki bueğitimler, hizmet kalitemiz açısından olmazsa olmaz bir unsurdur..

Uygulamada Kalite

Bir işi en kısa sürede bitirmek kuşkusuz her işletmenin amacıdır. Fakat işi çabuk bitirmek için Kötü yapılmış uygulama örnekleriyle doludur çevremiz. Bizler öncelik olarak kaliteli uygulama sunmak, daha sonra işin hızlı bitirilmesini düşünmek zorundayız..

En iyi bildiğimiz Söz; Kaliteli iş onlarca yeni müşteri getirirken Kötü yapılan iş yüzlerce müşteriyi götürür. işte bu sebepten dolayı biz Kötü yapılmış uygulamaların karşısındayız.

Sorunsuz Sistem

Yukarıda anlattığımız gibi, doğru projelendirme, doğru ürün seçimi, iyi yapılmış alt yapı, ve tecrübeli ekibimizle sizlere en mükemmel sistemleri sunmaktayız.

Tüm bunları kısaca Sorunsuz uzun yıllar çalışan sistemler ve Memnun müşteriler olarak adlandırbiliriz...

EĞER SİZDE GÜVENLİĞİNİZ KONUSUNDA KUŞKULARINIZ VARSA

Yada Güvenlik Sistemleri konusunda ihtiyaçlarınız var ise;

Bizimle İletişime Geçin!