CCTV ANALOG KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV (Closed Circuit Tele Vision ) Kapalı Devre Televizyon kelimelerinin kısaltmasıdır.

İlk olarak 1942 senesinde PeenemündeAlmanya'da Siemens AG tarafından Test Standı VII de V-2 roketlerinin atış kontrolünü izlemek için kullanılmıştır.Alman Mühendis Walter Bruch dizayn ve kurulumu gerçekleştiren kişidir.

ABD de ilk defa Vericon adı ile 1949 yılında CCTV sistemi ticari ürün olarak pazara sunulmuştur.Vericon ile ilgili çok fazla bilgi yoktur ancak günümüze gelen tek bilgi ürünün bir hükümet izni gerektirmediğidir.CCTV kayıt sistemi günümüzde roket rampalarında hata tespiti için hala kullanılmaktadır.

Suçla mücadele amaçlı olarak ilk CCTV sistemi 1968 senesinde Olean Newyorkda ana caddelerde kullanılmıştır. Görüntüler Olean Polis Departmanına aktarılarak suç kontrolü sağlanmaya çalışılmıştır.

Daha sonraları CCTV bankalar ve mağazalarda hırsızlığı önlemek ve güvenlik amaçlı olarak kullanılmaya başlamıştır.İngilterede ilk uygulama King's Lynn Norfolk olmuştur. Suçların artışına paralel olarak İngilterede kamusal alanda kamera kullanımı bir patlama yaşamıştır. Ülkemizde de İstanbul başta olmak üzere MOBESE sistemi ile tüm ilçe merkezlerindeki kameralar aracılığı ile izleme ve takip yapılmaktadır.

Elektronik güvenlik sektörünün vazgeçilmez bir parçası olan CCTV (Kapalı devre kamera) sistemleri gelişen teknolojileri sayesinde kullanıcılara çok yönlü olarak hizmet etmektedir. Bina/ tesislerin gerek iç ve gerekse dış alanlarının sürekli kontrol altında tutulması ve gözetlenmesi maksadıyla tesis edilen CCTV sistemleri sayesinde bu alanların izlenmesi, kayıt altına alınması ve ayrıca internet üzerinden uzak noktalardan takibi mümkün olmaktadır. Ayrıca geliştirilen sistem yazılımları sayesinde kullanıcılara geniş analiz ve kullanım seçenekleri sunulmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte CCTV analog tabanli sistemler yerini network tabanli ip sistemlere birakmaya başlamişir

Başarıya Giden Adımlar


Tespit ve Saha keşifleri

Önce ihtiyaçları yerinde tespit eder müşteri isteklerini dinleriz.

Ardından detaylı saha keşifleri yaparak tesisin işleyişini tanırız.

Doğru Projelendirme ve Ürün Seçimi

Belirlenen ihtiyaçlar ışığında detaylı projeler hazırlanır. Ardından doğru ürün seçimi ve doğru proje uygulamaları ile sonuca ulaşılır.


Uygulama

Tecübeli teknik ekibimiz tarafından alt yapı ve ürün montajları titizlikle yapılarak saha tesleri yapılmaktadır.


Teslim

Saha testleri ekibimizce yapılan sistemin müşteriye gerekli eğitimler verilerek en kısa sürede teslimi gerçekleştirilir.


NEDEN BİZ?


Saha Tecrübelerimiz

Yılların getirmiş olduğu saha tecrübemizi, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullanırız. CMS Sektörde 20 yılı aşan hizmetlerini günümüze kadar Başarı ile sürdürmektedir.

Doğru Ürün Tercihi

CMS müşterilerine Para getiren herşeyi satarım mantığı ile değil, Müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu tespit edip, bu tespitlere göre en efektif ürünleri sunmaktadır.Bizler herşeyin para olmadığını, zamanla en büyük kazanımların memnun müşteri portföyü olduğunu biliyoruz.

Sizin elbiseniz bana uymaz, bizim ki size uymaz, işte aynı şekilde güvenlik sistemlerinde durum aynıdır. Her ürün Her yere uymaz. Uygulama yapılacak tesisin işleyişi, konumu, Önemine göre doğru ürünleri tercih etmek sektörel tecrübenin bir parçasıdır.

Deneyimli Ekibimiz

CMS kadrosunda bulunan tüm teknik personel, uzun yıllar sektörde çalışmış, yeterli deneyimlere ve eğitimlere sahip profesyonel bir ekiptir. Ayrıca Tüm ekibimize her yıl yenilenen ürünlerle ilgili iç ve dış eğitim almalarını sağlamaktayız ki bueğitimler, hizmet kalitemiz açısından olmazsa olmaz bir unsurdur..

Uygulamada Kalite

Bir işi en kısa sürede bitirmek kuşkusuz her işletmenin amacıdır. Fakat işi çabuk bitirmek için Kötü yapılmış uygulama örnekleriyle doludur çevremiz. Bizler öncelik olarak kaliteli uygulama sunmak, daha sonra işin hızlı bitirilmesini düşünmek zorundayız..

En iyi bildiğimiz Söz; Kaliteli iş onlarca yeni müşteri getirirken Kötü yapılan iş yüzlerce müşteriyi götürür. işte bu sebepten dolayı biz Kötü yapılmış uygulamaların karşısındayız.

Sorunsuz Sistem

Yukarıda anlattığımız gibi, doğru projelendirme, doğru ürün seçimi, iyi yapılmış alt yapı, ve tecrübeli ekibimizle sizlere en mükemmel sistemleri sunmaktayız.

Tüm bunları kısaca Sorunsuz uzun yıllar çalışan sistemler ve Memnun müşteriler olarak adlandırbiliriz...

EĞER SİZDE GÜVENLİĞİNİZ KONUSUNDA KUŞKULARINIZ VARSA

Yada Güvenlik Sistemleri konusunda ihtiyaçlarınız var ise;

Bizimle İletişime Geçin!