GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik sisteminin en önemli bileşeni Access yani Erişim kontrolüdür. Access Control ,bir bina yada bilgisayar sistemine erişim yetkisi oluşturan sistemdir. Bir Access Control sistemi fiziki koruma anlamında yapıdaki ikinci kademedir. Sistemin bileşenleri,kapılar,kilitler ve dijital okuyucular ile kontrol panelleridir.

Eğer birden fazla kapı ve erişim bölgesi söz konusu ise, bu durumda her bir kullanıcı için bina içerisinde yetkili bölgeler oluşturulacak, yetki durumuna göre giriş yapılacak kapılar tanımlanır. Bu tanımlamalar kart okunduktan sonra ek olarak PIN numarası girişi veya Biyometric okuyucular ile sağlanabilir.

Entegre sistemlerin en önemli parçaı olan geçiş kontrol sistemleri, başarılı uygulamaları ile öne çıkan firmamız, proje mühendislerimiz tarafından yapılan risk analizine göre hazırlanan en efektif çözümleri sunan bir yaklaşımdadır.

Şirketimiz Dünyanın en büyük geçiş kontrol üreticilerinden AMAG markasının KKTC yetkili satıcısıdır.

AMAG Geçiş kontrol sitemleri 1970 yılında Avrupada ilk kartlı geçiş sistemini üreten firmadır. Bu tarihten sonra Tüm dünyada çok önemli projelere imza atmıştır. Bu projelerden en önemlisi ABD savunma Bakanlığı PENTAGON dur. Bu projede 9000 kapı 200 bini aşkın kart kullanıcısı ve 200 den fazla yönetim bilgisayarı ile Dünyanın en büyük kartlı geçiş projesidir.

Şirketimiz AMAG teknolojisinin vermiş olduğu bilgi birikimi, Profesyonel kadrosu ile siz müşterilerimize ait tesisler için en optimum çözümleri sunmaktadır.

Sistemlerimiz hakkında bilgi almak için 0392 225 22 70’i aramanız yeterlidir.

Başarıya Giden Adımlar


Tespit ve Saha keşifleri

Önce ihtiyaçları yerinde tespit eder müşteri isteklerini dinleriz.

Ardından detaylı saha keşifleri yaparak tesisin işleyişini tanırız.

Doğru Projelendirme ve Ürün Seçimi

Belirlenen ihtiyaçlar ışığında detaylı projeler hazırlanır. Ardından doğru ürün seçimi ve doğru proje uygulamaları ile sonuca ulaşılır.


Uygulama

Tecübeli teknik ekibimiz tarafından alt yapı ve ürün montajları titizlikle yapılarak saha tesleri yapılmaktadır.


Teslim

Saha testleri ekibimizce yapılan sistemin müşteriye gerekli eğitimler verilerek en kısa sürede teslimi gerçekleştirilir.


NEDEN BİZ?


Saha Tecrübelerimiz

Yılların getirmiş olduğu saha tecrübemizi, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullanırız. CMS Sektörde 20 yılı aşan hizmetlerini günümüze kadar Başarı ile sürdürmektedir.

Doğru Ürün Tercihi

CMS müşterilerine Para getiren herşeyi satarım mantığı ile değil, Müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu tespit edip, bu tespitlere göre en efektif ürünleri sunmaktadır.Bizler herşeyin para olmadığını, zamanla en büyük kazanımların memnun müşteri portföyü olduğunu biliyoruz.

Sizin elbiseniz bana uymaz, bizim ki size uymaz, işte aynı şekilde güvenlik sistemlerinde durum aynıdır. Her ürün Her yere uymaz. Uygulama yapılacak tesisin işleyişi, konumu, Önemine göre doğru ürünleri tercih etmek sektörel tecrübenin bir parçasıdır.

Deneyimli Ekibimiz

CMS kadrosunda bulunan tüm teknik personel, uzun yıllar sektörde çalışmış, yeterli deneyimlere ve eğitimlere sahip profesyonel bir ekiptir. Ayrıca Tüm ekibimize her yıl yenilenen ürünlerle ilgili iç ve dış eğitim almalarını sağlamaktayız ki bueğitimler, hizmet kalitemiz açısından olmazsa olmaz bir unsurdur..

Uygulamada Kalite

Bir işi en kısa sürede bitirmek kuşkusuz her işletmenin amacıdır. Fakat işi çabuk bitirmek için Kötü yapılmış uygulama örnekleriyle doludur çevremiz. Bizler öncelik olarak kaliteli uygulama sunmak, daha sonra işin hızlı bitirilmesini düşünmek zorundayız..

En iyi bildiğimiz Söz; Kaliteli iş onlarca yeni müşteri getirirken Kötü yapılan iş yüzlerce müşteriyi götürür. işte bu sebepten dolayı biz Kötü yapılmış uygulamaların karşısındayız.

Sorunsuz Sistem

Yukarıda anlattığımız gibi, doğru projelendirme, doğru ürün seçimi, iyi yapılmış alt yapı, ve tecrübeli ekibimizle sizlere en mükemmel sistemleri sunmaktayız.

Tüm bunları kısaca Sorunsuz uzun yıllar çalışan sistemler ve Memnun müşteriler olarak adlandırbiliriz...

EĞER SİZDE GÜVENLİĞİNİZ KONUSUNDA KUŞKULARINIZ VARSA

Yada Güvenlik Sistemleri konusunda ihtiyaçlarınız var ise;

Bizimle İletişime Geçin!