YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ HD İP KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV Analog sistemler teknolojinin hızlı gelişimine bağlı olarak yerini Network tabanlı sistemlere bırakmaktadır. Network tabanlı kamera sistemlerine kısaca ip kamera olarak adlandırılır.

Günümüzde Network tabanlı veri iletimi global yaşamın bir parçası haline gelmiş ve çok hızlı olarak gelişimini sürdürmektedir. Buna paralel olarak Video izleme ve kayıt uygulamalarında kullanılan cihazlar Network tabanlı iletime uygun hale getirilmiştir. Network tabanlı iletim teknolojisindeki büyük ve hızlı gelişmeler, Video izleme ve kayıt teknolojilerinde sınırları adet yok etmiş ve kullanıcılara şehir hatta ülke çapında sistem kurma ve yönetme imkânı sunmuştur.

Network CCTV ürün grubunun eski sistemlere göre en büyük avantajı sistemin kolayca büyüyebilen yapıda olması ve artık Koaksiyel kabloların kullanılmıyor olmasıdır. Bilindiği gibi Network sistemleri Twisted Pair Kablolar, Fiber Optik Kablolar ve hatta Kablosuz Altyapı ile oluşturulabilir. Bu genişletilebilir altyapılar ile Network hızları 1 / 10 / 100 Gbps hızlarına kadar ulaşabilir. Network hızının ve kapasitesinin artması video kamera seçeneklerinin mega pikseller mertebesine taşınmasını ve yüksek çözünürlüklü ve kaliteli görüntülerin izlenip kaydedilmesine olanak sağlamaktadır. CCTV sistemi kurulumunda kullanıcının isteklerine cevap verecek doğru Sistemlerin seçilmesi de büyük önem taşımaktadır.

Entegre sistemlerin önem arzettiği günümüzde CCTV sistemlerinin diğer sistemlerle entegrasyonunda başarılı uygulamaları ile öne çıkan firmamız proje mühendislerimiz tarafından yapılan risk analizine göre hazırlanan en efektif çözümleri sunan bir yaklaşımda olup projenin gerektirdiği uygun ürünleri kullanmaktadır. Kamera sistemlerindeki geniş ürün portföyü çerçevesinde projelerinde BOSCH ,VITEC ,MOBOTIX ve SAMSUNG ürünlerini tercih etmektedir.

Başarıya Giden Adımlar


Tespit ve Saha keşifleri

Önce ihtiyaçları yerinde tespit eder müşteri isteklerini dinleriz.

Ardından detaylı saha keşifleri yaparak tesisin işleyişini tanırız.

Doğru Projelendirme ve Ürün Seçimi

Belirlenen ihtiyaçlar ışığında detaylı projeler hazırlanır. Ardından doğru ürün seçimi ve doğru proje uygulamaları ile sonuca ulaşılır.


Uygulama

Tecübeli teknik ekibimiz tarafından alt yapı ve ürün montajları titizlikle yapılarak saha tesleri yapılmaktadır.


Teslim

Saha testleri ekibimizce yapılan sistemin müşteriye gerekli eğitimler verilerek en kısa sürede teslimi gerçekleştirilir.


NEDEN BİZ?


Saha Tecrübelerimiz

Yılların getirmiş olduğu saha tecrübemizi, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullanırız. CMS Sektörde 20 yılı aşan hizmetlerini günümüze kadar Başarı ile sürdürmektedir.

Doğru Ürün Tercihi

CMS müşterilerine Para getiren herşeyi satarım mantığı ile değil, Müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu tespit edip, bu tespitlere göre en efektif ürünleri sunmaktadır.Bizler herşeyin para olmadığını, zamanla en büyük kazanımların memnun müşteri portföyü olduğunu biliyoruz.

Sizin elbiseniz bana uymaz, bizim ki size uymaz, işte aynı şekilde güvenlik sistemlerinde durum aynıdır. Her ürün Her yere uymaz. Uygulama yapılacak tesisin işleyişi, konumu, Önemine göre doğru ürünleri tercih etmek sektörel tecrübenin bir parçasıdır.

Deneyimli Ekibimiz

CMS kadrosunda bulunan tüm teknik personel, uzun yıllar sektörde çalışmış, yeterli deneyimlere ve eğitimlere sahip profesyonel bir ekiptir. Ayrıca Tüm ekibimize her yıl yenilenen ürünlerle ilgili iç ve dış eğitim almalarını sağlamaktayız ki bueğitimler, hizmet kalitemiz açısından olmazsa olmaz bir unsurdur..

Uygulamada Kalite

Bir işi en kısa sürede bitirmek kuşkusuz her işletmenin amacıdır. Fakat işi çabuk bitirmek için Kötü yapılmış uygulama örnekleriyle doludur çevremiz. Bizler öncelik olarak kaliteli uygulama sunmak, daha sonra işin hızlı bitirilmesini düşünmek zorundayız..

En iyi bildiğimiz Söz; Kaliteli iş onlarca yeni müşteri getirirken Kötü yapılan iş yüzlerce müşteriyi götürür. işte bu sebepten dolayı biz Kötü yapılmış uygulamaların karşısındayız.

Sorunsuz Sistem

Yukarıda anlattığımız gibi, doğru projelendirme, doğru ürün seçimi, iyi yapılmış alt yapı, ve tecrübeli ekibimizle sizlere en mükemmel sistemleri sunmaktayız.

Tüm bunları kısaca Sorunsuz uzun yıllar çalışan sistemler ve Memnun müşteriler olarak adlandırbiliriz...

EĞER SİZDE GÜVENLİĞİNİZ KONUSUNDA KUŞKULARINIZ VARSA

Yada Güvenlik Sistemleri konusunda ihtiyaçlarınız var ise;

Bizimle İletişime Geçin!