Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

CMS GÜVENLİK geniş elektronik güvenlik ürün yelpazemiz, konusunda uzman teknik ekibimiz, 7/24 alarm takip hizmetimiz ve Dünyada profesyonel güvenlik firmalarının tercih ettiği radyo frekansı üzerinden haberleşme teknolojisi ile size güvenli bir yaşam garantisi sunmak için çaba harcar.

Sirketimiz CMS güvenlik sistemleri konusunda faaliyet gosteren, 9 yıllık bir geçmişe sahip bir firmadır. Faaliyet konuları kısaca, Kapalı Devre Televizyon Sistemi (CCTV), Hırsız Alarm Sistemi, Adreslenebilir ve Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Seslendirme ve Muzik Yayin Sistemleri, FM200 Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri konularındaki bilgi birikimimiz ve tecrübemizle, müşterilerimize doğru projelerle, doğru çözümleri anahtar teslim sunar.

CMS güvenlik Kurulduğu günden beri hızlı bir şekilde sektörde tanınan ve aranan bir noktaya gelmeyi başarmıştır. Bu hızlı büyümenin başlıca nedenleri; kaliteden ödün vermeden doğru ve ekonomik çözümler üretebilme, müşteri odaklı satış sonrası destek, Tecrübeli kadrosu yatmaktadır.CMS standart sistemleri satmak yerine müşteri ihtiyaçlarına uygun, entegre çözüm paketleri sunabilmektedir. CMS olarak sorun değil çözüm üretebilmekde ki başarımız, müşterilerimiz tarafından taktir ve saygı görmektedir.

Başarıya Giden Adımlar


Tespit ve Saha keşifleri

Önce ihtiyaçları yerinde tespit eder müşteri isteklerini dinleriz.

Ardından detaylı saha keşifleri yaparak tesisin işleyişini tanırız.

Doğru Projelendirme ve Ürün Seçimi

Belirlenen ihtiyaçlar ışığında detaylı projeler hazırlanır. Ardından doğru ürün seçimi ve doğru proje uygulamaları ile sonuca ulaşılır.


Uygulama

Tecübeli teknik ekibimiz tarafından alt yapı ve ürün montajları titizlikle yapılarak saha tesleri yapılmaktadır.


Teslim

Saha testleri ekibimizce yapılan sistemin müşteriye gerekli eğitimler verilerek en kısa sürede teslimi gerçekleştirilir.


NEDEN BİZ?


Saha Tecrübelerimiz

Yılların getirmiş olduğu saha tecrübemizi, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullanırız. CMS Sektörde 20 yılı aşan hizmetlerini günümüze kadar Başarı ile sürdürmektedir.

Doğru Ürün Tercihi

CMS müşterilerine Para getiren herşeyi satarım mantığı ile değil, Müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu tespit edip, bu tespitlere göre en efektif ürünleri sunmaktadır.Bizler herşeyin para olmadığını, zamanla en büyük kazanımların memnun müşteri portföyü olduğunu biliyoruz.

Sizin elbiseniz bana uymaz, bizim ki size uymaz, işte aynı şekilde güvenlik sistemlerinde durum aynıdır. Her ürün Her yere uymaz. Uygulama yapılacak tesisin işleyişi, konumu, Önemine göre doğru ürünleri tercih etmek sektörel tecrübenin bir parçasıdır.

Deneyimli Ekibimiz

CMS kadrosunda bulunan tüm teknik personel, uzun yıllar sektörde çalışmış, yeterli deneyimlere ve eğitimlere sahip profesyonel bir ekiptir. Ayrıca Tüm ekibimize her yıl yenilenen ürünlerle ilgili iç ve dış eğitim almalarını sağlamaktayız ki bueğitimler, hizmet kalitemiz açısından olmazsa olmaz bir unsurdur..

Uygulamada Kalite

Bir işi en kısa sürede bitirmek kuşkusuz her işletmenin amacıdır. Fakat işi çabuk bitirmek için Kötü yapılmış uygulama örnekleriyle doludur çevremiz. Bizler öncelik olarak kaliteli uygulama sunmak, daha sonra işin hızlı bitirilmesini düşünmek zorundayız..

En iyi bildiğimiz Söz; Kaliteli iş onlarca yeni müşteri getirirken Kötü yapılan iş yüzlerce müşteriyi götürür. işte bu sebepten dolayı biz Kötü yapılmış uygulamaların karşısındayız.

Sorunsuz Sistem

Yukarıda anlattığımız gibi, doğru projelendirme, doğru ürün seçimi, iyi yapılmış alt yapı, ve tecrübeli ekibimizle sizlere en mükemmel sistemleri sunmaktayız.

Tüm bunları kısaca Sorunsuz uzun yıllar çalışan sistemler ve Memnun müşteriler olarak adlandırbiliriz...

EĞER SİZDE GÜVENLİĞİNİZ KONUSUNDA KUŞKULARINIZ VARSA

Yada Güvenlik Sistemleri konusunda ihtiyaçlarınız var ise;

Bizimle İletişime Geçin!